Ženské putování po posvátných a silových místech Kréty ( s Katkou Kramolišovou a Hanou Evans)

kreta2004

…Kréta ve mně stále doznívá, ještě jsem ani nepostihla všechny změny, ke kterým ve mne došlo, stále se ještě vznáším na vlnách, kterými mě hýčkala bohyně moře Jemaja… Magda

…připomněla jsem si ten krásný večer, kdy jsme tančily kolem Pana s kouzelnou flétnou..... Často myslím na tento zážitek, jakoby patřil do jiného, mystického, světa. A já si říkám, že tento zážitek není ničím jiným než odrazem našeho snu, přání a posléze reality...:) Míša

…Když jsem sestoupila do hlubokého, temného a vlhkého nitra jeskyně: lůna Bohyně a setkala se tváří v tvář s královnou hlubin, která vzbuzuje posvátnou bázeň, když jsme seděly ve tmě v meditaci, otevřela se ve mně moje vlastní hlubina, tajemná, neuchopitelná, vzbuzující strach…a za tím strachem…hluboká jistota…jsem součástí…jsem spojená…jsem dcera matky země, jsem dcera bohyně. A tuhle hloubku vlhké kamenné jeskyně, a taky lehkost větru na úplňkem ozářené hoře mám v sobě… Katka

Více zážítků a fotek najdete zde

Tantra pro ženy: cyklus 3 víkendů ( s Katkou)

S Katkou jsem překonala čas a prostor a poprvé ve svém životě pocítila propojení s Matkou, s bohyněmi, se ženami dávných časů. A navázala tak kontakt s jakousi zapomenutou částí svého já, která mě začala podporovat a vyživovat.

Úžasné a inspirativní bylo vnímat Katčino "ženské plynutí", její uvolnění se do vlastní energie a radost i moudrost z toho pramenící.

Katka vedla mou pozornost k tělu - k procítění a odkrývání jeho moudrosti. Lepší zakotvení v přítomnosti a vědomější kontakt s Matkou Zemí byl toho krásným důsledkem.

Katka mi pomohla na cestě přijímání potlačovaných a skrytých částí mého já, na cestě přijímání sebe sama. Jsem teď živější, možná o chlup moudřejší a určitě o mnoho radostnější!

Díky, Katko.

Zuzana

 

Milá Katko,

po minulém kursu je vše tak nějak jinak, ale nádherně.

Jsem opravdu nesmírně vděčná, že jsem rozhodla pro tuto cestu a potkala zrovna Tebe.

V neděli jsem se z kurzu vracela v pohodě, cítila sjem se moc dobře, vyrovnaně .

ten první týden to byly neskutečné přívaly energií, kdy jsem měla pocit, že to nemůžu ustát i v práci, přes den, bylo to fakt silný, ale kdysi jsem s energiemi pracovala tak jsem věděla o co jde a jen dýchala a užívala si to:)

No a cítila hlavně jsem ohromnou potřebu poslat to dál, šířit to dál... to je ve mně stále,  tak uvidíme... 

ženské kruhy, cesta k Ženě mi ted v součásné době přijde moc potřebná, cítím kolika ženám by se převrátil život, jak by se ženám ulevilo a pak i všem okolo... 

Vím, že to bylo vše jak mělo být, současně s tím co jsem odložila běhěm rituálu a celého kursu...

Děkuji!!! Opravdu cítím nesmírný vděk a pokoru a i ted se mi derou slzy do očí..

Daniela

 

Bohyně a čarodějky (s Katkou a Ivanou)

Na Katce obdivuji její ženskost, jemnou sílu, kultivovanost a vnitřní pevnost. Je mi sympatické, jak propojuje cestu Bohyně, kněžky, lektorky, partnerky, manželky a mámy dvou malých synů a neustále mě tím inspiruje. Vím totiž, že je touto kombinací výjímečná v (nejen českém) světě tantry.

Bohyně a čarodějky pod vedením Katky Kramolišové a Ivany Megové byly prvním ženským víkendovým seminářem, který jsem v životě absolvovala a který mě zcela jistě ovlivnil na několik dalších let - osobně i pracovně. Dal mi impuls absolvovat ženskou iniciaci a léčit v ní vztah k sobě, uvědomit si své hranice a mít odvahu nahlas vyslovit to, co chci a co nechci.

Dnes vedu vlastní semináře pro ženy a stala jsem se Katčinou kolegyní, přesto cítím, že se od ní můžu stále učit.

Iveta Kučerová, lektorka kurzů Živá a krásná, zakladatelka projektu Živá radost www.zivadost.cz