blue tooth lunch 3

Mgr. Katka Kramolišová ( nar. 1971) Zkušená psycholožka, terapeutka, a lektorka.

Pracuji hlavně (ale nejen) se ženami, jak v individuálních sezeních tak na kurzech, seminářích, poutích a festivalech. Zajímá mě jak najít jako žena svoji celistvost: jemnost i sílu, moudrost i vášeň, radost i hloubku. Zajímá mě, jak tančit ve vztazích, zajímá mě láskyplná a vášnivá cesta ve vztahu s mužem. Zajímá mě, jak mohu jako žena žít naplňující život, který si tvořím podle toho, co je pro mě důležité.

Na seminářích učím ženy jak plynout v souladu se všemi fázemi svého měsíčního cyklu a své proměňující se energie. Jak přijmout svoji vlastní krásu a jedinečnost. Jak rozvíjet svoje dary a nebát se je přinášet do světa. Jak žít život s vášní.

Organizuji poutě na Krétu a po zajímavých místech v našich zemích. Spoluorganizovala jsem mezinárodní Festival Bohyně a Festival Letního slunovratu. Spolu s Liliou Khousnoutdinovou jsem napsala knihu Novodobé ženské rituály.
Vystudovala jsem psychologii, prošla výcviky v Gestalt terapii, Bodyterapii, Tantře, inspirovali mě skvělí učitelé: Ria Verlinden, Eli Weidenfeld, John Hawken, Ebba a Mona Lisa Boyesen, Katinka Soetens, Yvona Lucká, Daan Van Baalen, Alicia Hamm, Starhawk ....
Při své práci čerpám z Gestalt terapie, bodyterapie, konstelací, tantry, taoismu, šamanismu a cesty posvátného ženství.
Pomáhám lidem nalézat rovnováhu mezi tělem, myslí, srdcem a duší, pozvat do svého života svobodu volby vlastní cesty a radost z jeho žití. Pomáhám nalézat rovnováhu a porozumění mezi muži a ženami.
Pomáhám ženám obnovit tradici ženských společenství, být ve spojení se svou silou a vnitřní moudrostí.
Žiju se svým mužem a dvěma syny v krásných Všenorech u Prahy.

 

ivka 1

Mgr. Ivana Megová (nar. 1967), pedagožka, lektorka ženských kurzů, Studovala jsem pedagogiku na PF UJEP a psychologii na FF UK, absolvovala jsem pětiletý psychoterapeutický výcvik SUR a dvouletý výcvik tantry u Johna Hawkena, semináře tantry u dalších učitelů (Piontek, Lowen, Hodosi). Prošla jsem výcvikem Kněžek Staré Evropy (Katinka Soetens). Jsem kněžkou Libuše. Od roku 2004 jsem lektorkou ženských kurzů. Věnuji se i šamanismu (Pablo Russel, Alicia Hamm, J.Hawken), kultu Bohyně a dávnému postavení ženy ve společnosti - na přání uspořádám přechodový rituál. V posledním roce opět začínám vést i smíšené skupiny, protože cítím že bych ráda přispěla k obrodě hluboké vzájemné úcty mužů k ženám a žen k mužům . Učím na střední škole. Mám dospělého syna a žiji s partnerem a maličkou dcerou v Praze.  

holky   

 

Juntar Brazino777 agora e experimente a emoção de ganhar!