MÁJOVÁ OSLAVA LÁSKY A ŽIVOTA

Májka big

Pálava 30.4. - 1.5. 

Beltainový oheň a Májový rituál lásky, vášně a plodnosti ve smíšené skupině od 30.4. večer do 1.5. odpoledne

Beltaine je keltská oslava lásky, partnerství, sexuality, smyslnosti a plodnosti. Je to čas, kdy se Bohyně spojuje s Bohem v posvátném sňatku. Je to čas spojení protikladů – ohně a vody, Boha a Bohyně, muže a ženy... Tento nejznámější pohanský svátek se slaví v noci z 30. dubna na 1. května. beltane fire small

Zapálíme Beltainový oheň , který spaluje staré energie spojené s minulostí a otevírá v nás prostor pro vše nové. Potom stavbou Májky oslavíme vstup do nového a plodného období pro sebe, náš vztah či rodinu, ale také pro celý kraj. Je to požehnání krásy a plodnosti ve všech aspektech bytí.

Tento program předchází Posvátné ženské pouti za Věstonickou Venuší a koná se také na Pálavě, jejíž energie jistě umocní celý zážitek. Pálava v podobě Milenky je opravdu nádherná a strhující.

Kdo vás bude provázet?

Katka Mokoš 2Katka Kramolišová:

psycholožka, terapeutka, průvodkyně ženských skupin, organizátorka poutí k ženským kořenům na Krétě a v Českých zemích, kněžka Bohyně, 13 let vede ženské kruhy osobního růstu, pracuje s rituály a léčením, s rovnováhou a vzájemnou úctou mužského a ženského principu.

Více na www.zenskekruhy.cz, www.systemicky-pristup.cz

Pavel smallerPavel Slezák:

Katčin muž, který s ní sdílí její vášeň pro obnovení rituálů oslavy důležitých dnů v proměňujícím se kole roku, bodů obratu, které naši předkové po tisíce let využívali k propojení se s energií přírody a k oslavě cyklů života. Pavel pracuje jako psycholog a kouč, společně s Katkou vedli kurzy pro páry a smíšené skupiny zaměřené na mužskou a ženskou polaritu a uctění posvátného mužského a ženského principu a také prožitkové cesty na Krétu.

jitka 2Jitka Vénera:

lektorka Tance Života, kněžka Bohyně, průvodkyně ženských skupin, terapeutka, návrhářka módy pro ženy „Žena Bohyně", organizátorka a zakladatelka Slavností Harmonie. Jejím cílem je vše uvést do Harmonie prostřednictvím tance, obřadů i prostým bytím.

Více na www.harmoniezivota.com, www.zenabohyne.com

 

májka smallKurzovné - 990 Kč pro jednotlivce, 1800 Kč pro páry

Ubytování: se hradí zvlášť, dle počtu účastníků - od 450 - 550 Kč/noc se snídaní

Pokud si budete přát pokojíček pro páry na Belteinovou oslavu, prosím abyste co nejdříve volali Jitce Véneře Mikuláškové - 777 575 634.

Strava: Snídaně v ceně ubytování, oběd i večeři na vlastní náklady - zvolíme na místě, podle toho, kam nás Bohyně zavede.

beltane lighting fire smallPro závazné přihlášení Vás prosíme o přihlášení mailem / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / a o zaplacení zálohy do 31.3.2015:

500 Kč/os

Pokud se hlásíte i na Pouť Pálavou, zaplaťte prosím zálohu dohromady, tedy 1500 Kč.

na č.ú. 7155040287 / 0100 v.s.: vaše telefonní číslo, do poznámek uveďte své jméno.

Kapacita je omezena ubytovacími možnostmi, hlaste se prosím co nejdříve.

Veškeré další informace poskytneme na následujících kontaktech:

Kateřina Kramolišová:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 603 284 450  (od 23.3. do 1.4. budu mimo ČR s omezeným přístupem na internet a mobil, kontaktujte prosím Jitku, nebo Pavla)

Pavel Slezák:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 604948493

Jitka Mikulášková :
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 777 575 634

 

Organizační informace

Začátek kurzu: 30.04.2015, 00:00
Konec kurzu: 01.05.2015, 00:00
Cena 990 Kč
Přihlášky na tento kurz jsou již uzavřeny
Sdílejte tento kurz