Sexuální léčení - Léčení jóni

Tajuplný klín8.8.-11.8. (čt-ne)

Skalka u Doks


Joni (ženský klín) Pradávné mystérium ženy, co o něm víme? Co víme víme o své jóni, nasloucháme jejím signálům, umíme rozpoznat a ochránit její hranice, umíme přijmout její doporučení. Jak ovlivňuje naše přijetí sebe, naši radost ze života? Odpradávna přitahovala muže, protože je v ní ukryta síla i tajemství – je zdrojem života. Může být křehká i mocnou rádkyní, zdravá i nemocná, svobodná i spoutaná. Od dávné patriárchální doby je proto bohužel zároveň velkým tabu.


Díky onomu tabu netušíme , že se do ní ukládají všechna fyzická i psychická zranění, stresy, neprojevené emoce, necitlivé milování, nešetrný přístup porodníka, operace v jejím okolí, ale i dobrovolná milování v situaci, kdy naše jóni ještě nebyla připravena. A všechna tato minitraumata se projevují (obvykle při milování, ale nejen) znecitlivěním, pálením, bolestí, pícháním, zamrznutím apod Někdy to může být jen nepatrné, projevující se subjektivně pozdním nástupem vzrušení (neboť část naší jóni je necitlivá) někdy je to až obtěžující a znemožňující milování. Ale dá se léčit.


Léčení v láskyplném kruhu žen je jiné než s partnerem či muži obecně. Je více pečující, mateřské a nezatěžující vztahovými peripetiemi.


K tomu, abychom se mohly dotýkat vzájemně v tak intimní oblasti potřebujeme spoustu bezpečí a pocitů důvěry. Proto ji budeme zpočátku budovat, probouzením těla masážemi, tancem, vzájemným sdílením, meditacemi. Vše se zaměřením na prožitek těla a jóni. Zároveň s tím budeme léčit i náš přístup k doteku obecně. Takže až dojde přímo na léčení jóni měly byste mít pocit přirozeného plynutí. Samotné léčení bývá zpočátku nepříjemné, někdy i bolestivé, ale s velmi rychlým odezněním a rozpuštěním. Přirovnala bych bolest trochu vzdáleně k bolesti zatuhlého uzlíku při masáži zad – také vás to bolí, ale jste rádi, že místo někdo ošetřuje.
Pojďme naslouchat, co nám sděluje, zkusme jí na chvíli dát hlas, aby nám moudře pomohla vést naše kroky, vedoucí k jejímu uzdravení a oživení.


Budeme jóni tančit, kreslit, mluvit s ní a za ní, oblékat se jako ona, plakat díky jejím zraněním i radovat se z potěšení. Budeme se masírovat a probouzet tělo, pomůžeme jejímu léčení. A také budeme sdílet své ženské příběhy....

Vhodné pro ženy s alespoň minimální zkušeností s ženskými nebo dotekovými kurzy či tantrou.


Kurzovné: 2800,-Kč, Slevy: ženy na mateřské nebo zaplacení nevratné zálohy do 1.7., sleva na 2600 Kč. Pro ženy z posledního 8. ročníku celoroční Iniciace (sleva 200 Kč)


Po odeslání přihlášky a zaplacení nevratné zálohy 1000 Kč na č.ú.1384768063/0800 vám rezervuji místo. (v.s.vaše te.číslo., ve zprávě pro příjemce uveďte své jméno a Joni) Max.počet účastnic:  cca 12


Ubytování a vegetariánské jídlo: pokoj s povlečením 590/den

Místo a časy: Skalka u Doks, 22, čt 18 - ne cca 15

Přihlášky on line: úplně dole na stránce tlačítko Přihlásit se


Kontakt: Ivana Megová. Tel: 737 445 123, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ivkaMgr. Ivana Megová (nar. 1967), pedagožka, lektorka ženských kurzů, Studovala jsem pedagogiku na PF UJEP a psychologii na FF UK, absolvovala jsem pětiletý psychoterapeutický výcvik SUR a dvouletý výcvik tantry u Johna Hawkena, semináře tantry u dalších učitelů (Piontek, Lowen, Hodosi). Prošla jsem výcvikem Kněžek Staré Evropy (Katinka Soetens). Jsem kněžkou Libuše. Od roku 2004 jsem lektorkou ženských kurzů. Věnuji se i šamanismu (Pablo Russel, Alicia Hamm, J.Hawken), kultu Bohyně a dávnému postavení ženy ve společnosti - na přání uspořádám přechodový rituál. V posledním roce opět začínám vést i smíšené skupiny, protože cítím že bych ráda přispěla k obrodě hluboké vzájemné úcty mužů k ženám a žen k mužům . Učím na střední škole. Mám dospělého syna a žiji s partnerem a maličkou dcerou v Praze.

Níže tlačítko PŘIHLÁSIT SE (přihlášku je po odkliknutí  nutno ještě jednou na další stránce zkontrolovat a odkliknout):

Po vyplnění a odeslání této závazné přihlášky a současně po obdržení vaší zálohy 1000 Kč na č. ú. : 1384768063 / 0800 (var.s.: vaše telefonní číslo), vám rezervujeme místo ve skupině. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své celé jméno a označení kurzu (stačí zkratka Joni). Přihlášku vám nejpozději do týdne potvrdím, pokud ne, prosím napište mi o nepotvrzení přihlášky na 737 445 123. Děkuji. Pro zrušení účasti na kurzu platí tyto storno podmínky: Storno činí 1000,- Kč

Organizační informace

Začátek kurzu: 08.08.2019, 18:00
Konec kurzu: 11.08.2019, 15:00
Cena 2 800 Kč
Místo konání Skalka 22
Přihlášky na tento kurz jsou již uzavřeny
Sdílejte tento kurz