Dotek Morany – uctění hloubky

Morana kvalitní11.-13.11. 2016 Dotek Morany – uctění hloubky.

 

Temná bohyně, mystérium smrti a transformace, propojení s předky. Vnoření do vlastního nitra k objevení vnitřního klidu a vedení. S tlejícím listím necháme odejít vše staré v našich životech, co už nám neslouží.

Zatančíme si rozličné podoby temné Bohyně. Podnikneme vnitřní cestu k předkyním, starým moudrým ženám a vědmám dávné minulosti, očistíme se potkáním se s Temnou Bohyní, na našem území zvanou Morana, přivoláme svou vlastní, abychom integrovaly do svého života její sílu a moudrost.

Jak a s čím budeme pracovat:

Sdílení v ženském kruhu,  Archetypy Temné Bohyně jako zdroji ženské síly, Ženské cykly, cykly přírody a práce s energií, Moudrost ženského těla, Ženská spiritualita spojená se zemí, Bytí v přírodě a propojení s jejím soumrakem, Budování energie – tanec, zpěv, bubnování, práce s dechem, hlasem, Setkání s vnitřní čarodějkou, Rituál jako cesta transformace, Meditace, Ženská péče dotekem.

 

Kurzovné: 2000,-Kč


Po odeslání přihlášky a zaplacení nevratné zálohy 800 Kč na č.ú.1384768063/0800 vám rezervuji místo. (v.s.vaše te.číslo., ve zprávě pro příjemce uveďte své jméno a MORANA) Max.počet účastnic: 12


Ubytování a vegetariánské jídlo: Ubytování (vlastní spacák, místní matrace) 200Kč/noc, jídlo 250Kč (i se zákuskem), tj. Celkem 450Kč za den, 900 Kč za víkend

Místo a časy: bude upřesněno

Přihlášky on line: úplně dole na stránce tlačítko Přihlásit se (Přihláška má dvě stránky, vyžaduje ještě kontrolu a opětovné odkliknutí)


Kontakt: Ivana Megová. Tel: 737 445 123, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ivkaMgr. Ivana Megová (nar. 1967), pedagožka, lektorka ženských kurzů, Studovala jsem pedagogiku na PF UJEP a psychologii na FF UK, absolvovala jsem pětiletý psychoterapeutický výcvik SUR a mnohaleté výcviky tantry u Johna Hawkena, semináře tantry u dalších učitelů (Piontek, Lowen, Hodosi). Prošla jsem výcvikem Kněžek Staré Evropy (Katinka Soetens). Jsem kněžkou Bohyně. Od roku 2004 jsem lektorkou ženských kurzů. Věnuji se i šamanismu (Pablo Russel, Alicia Hamm, J.Hawken), kultu Bohyně a dávnému postavení ženy ve společnosti - na přání uspořádám přechodový rituál, např. netradiční svatbu V posledních letech opět začínám vést i smíšené skupiny, protože cítím že bych ráda přispěla k obrodě hluboké vzájemné úcty mužů k ženám a žen k mužům . Učím na střední škole. Mám dospělého syna a žiji s partnerem a maličkou dcerou v Praze.

Níže tlačítko PŘIHLÁSIT SE: (Přihláška má dvě stránky, vyžaduje ještě kontrolu a opětovné odkliknutí)

Po vyplnění a odeslání této závazné přihlášky a současně po obdržení vaší zálohy 800 Kč na č. ú. : 1384768063 / 0800 (var.s.: vaše telefonní číslo), vám rezervujeme místo ve skupině. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své celé jméno a označení kurzu (stačí zkratka Morana). Přihlášku vám nejpozději do týdne potvrdím, pokud ne, prosím napište mi o nepotvrzení přihlášky na 737 445 123. Děkuji. Pro zrušení účasti na kurzu platí tyto storno podmínky: Storno činí 800,- Kč

Morana 1

  

Organizační informace

Začátek kurzu: 11.11.2016, 19:00
Konec kurzu: 13.11.2016, 14:00
Cena 2 000 Kč
Přihlášky na tento kurz jsou již uzavřeny
Sdílejte tento kurz